مجموعه زیباراد شما را به خرید بهترین محصولات مصنوعات فلزی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

آخرین قیمت بند رخت فلزی آنتیک S-562

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت بند رخت آنتیکمدل های بند رخت فلزیبند رخت فلزی آنتیک کد 001بند رخت آنتیک کد S-562بند رخت آنتیک کد 2256
قیمت بند رخت آنتیک

قیمت بند رخت آنتیک به صورت کلی پایین تر از میانگین بازار است. با این حال آخرین قیمت بند رخت فلزی مدل S-562 و مدل تمام استیل را می توانید در این صفحه پیدا کنید. لازم به ذکر است که این قیمت برای عمده فروش ها است و خرید تکی به این صورت امکان پذیر نیست.

قیمت بند رخت آنتیک

قیمت بند رخت آنتیک

تنوع بالای مدل های زیاد و تبلیغات فراوان و گوناگون باعث شده است که قیمت بند رخت بسیار مختلف باشد و نتوان قیمت کف را مشخص کرد. یکی از دلایل این امر گسترش اینترنت و شبکه های مجازی دانست. در حال حاضر هر کسی که یک گوشی موبایل دارد یک کانال تلگرامی راه انداخته و بند رخت آنتیک و مدل های دیگر را می فروشد. جالبتر این جاست که همه ادعای این را دارند که عمده فروش هستند و قیمت بند رخت آنتیک را ارزانتر از همه جا می دهند. قیمت بند رخت آنتیک برای عمده فروش ها 64 هزار تومان است که بر اساس حجم خرید تخفیف هم دارد.

قیمت بند رخت آنتیک

مدل های بند رخت فلزی

هر کسی از تولید مدل های بند رخت فلزی هدفی دارد. مثلا یک تولید کنند سعی دارد تا بخش مرفه تر جامعه را تحت پوشش قرار دهد و اجناس گران تر از جنس استیل تولید می کند. اما بند رخت آنتیک طوری است که بیشتر مردم توانایی خرید آن را دارند. در حال حاضر دو مدل از بند رخت آنتیک با قیمت های متفاوت در بازار موجود است.

بند رخت فلزی آنتیک کد 001

بند رخت فلزی رنگ استاتیک بیشترین مصرف در ایران را دارد. بند رخت آنتیک هم یک مدل خوب از آن را تولید کرده و به منصه ظهور رسانده است. ویژگی های این بند رخت به شرح زیر است:

  • فلزی با رنگ استاتیک کوره ای
  • دارای 6 میله در هر بال
  • مفصل های پیچ و مهره ای
  • تعداد در کارتن مادر 4 عددی
  • وزن 3400 گرمی

با این که اندکی چروک در محل خم شدن ها دیده می شود اما در امر تولید بند رخت فلزی این امر کاملا طبیعی است و قیمت بند رخت آنتیک مقرون به صرفه ارزیابی می شود.

 

قیمت بند رخت آنتیک

بند رخت آنتیک کد S-562

با این که نام این مدل بند رخت با حرف انگلیسی S شروع می شود و در اکثر برندها به معنای استیل است نباید اشتباه کنید. بند رخت آنتیک کد S-562 کاملا فلزی است و رنگ استاتیک دارد. به نظر می رسد تفاوت این محصول با مدل قبلی در رنگ استفاده شده و کیفیت خم ها و وزن محصول باشد که بهتر است.

قیمت بند رخت آنتیک

می توان گفت این بند رخت محصولی است که بیشتر قشر متوسط جامعه آن را می پسندند. عکس یک پیراهن به عنوان پوستر استفاده شده که بر زیبایی کار افزوده است. همچنین کارتن سر و ته این اطمینان را به شما می دهد که در باربری به آن آسیبی نمی رسد.

بند رخت آنتیک کد 2256

این نمونه را می توان ارزان ترین بند رخت شرکت آنتیک نامید که از مفتول ساخته شده است. مسوار های استفاده شده در آن از کیفیت و دوام خوبی برخوردار هستند و اگر نخواهید خیلی سختگیر باشید می توانید تا سال ها به خوبی و خوشی از آن استفاده کنید. استفاده از رنگ الکترواستاتیک کوره ای باعث شده است تا دوام خوبی پیدا کند. ضمانت 24 ماهه آن می تواند خیالتان را از بابت زنگ زدگی و فرسودگی راحت کند.

قیمت بند رخت آنتیک

علی اکبر محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زیباراد شما را به خرید بهترین محصولات مصنوعات فلزی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید