پخش رخت پهن کن به صورت عمده

آنچه در این مقاله می خوانید...

بازار فروش رخت پهن کنخرید اینترنتی رخت پهن کنپخش رخت پهن کن
پخش رخت پهن کن

پخش رخت پهن کن از درب کارخانه و ارسال آن به فروشگاه های عرضه کننده لوازم خانگی به صورت عمده انجام می شود. این وسیله در مدل ها و طرح های مختلف در بازار وجود دارد.
رخت آویز یا رخت پهن کن، وسیله ای است که در منازل به ویژه آپارتمانی استفاده بیشتری دارد. در حال حاضر مراکز زیادی به فروش و پخش رخت پهن کن اشتغال دارند.

پخش رخت پهن کن

بازار فروش رخت پهن کن

معمولا در هر شهر کوچک و بزرگی بازار های مخصوصی برای فروش انواع لوازم خانگی مانند رخت پهن کن وجود دارد. این مکان به ویژه در شهر های بزرگ خیابان یا خیابان هایی است که به فروش این اجناس اختصاص داده شده است و بورس فروش آن محسوب می شود. فروش و پخش رخت پهن کن نیز از این قاعده مستثنی نیست.

پخش رخت پهن کن

خرید اینترنتی رخت پهن کن

کاربران و مشتریانی که این روش خرید را انتخاب می نمایند با آگاهی از مزیت های به کارگیری آن آگاه بوده و معمولا اجناس مورد نیاز خود را به این طریق خرید می کنند. این مزیت ها عبارت است از:

 • خرید به صورت تمام وقت و شبانه روزی.
 • امکان تعویض و برگشت کالا.
 • تحویل وسیله مورد نظر در مکان دلخواه مشتری.
 • گارانتی کالا و تضیمن کیفیت.
 • فروش به صورت اقساطی و بلند مدت.
 • فروش عمده به فروشگاه های لوازم خانگی.
 • مشاهده مشخصات کالا و قیمت آن.
 • پرداخت آنلاین از طریق درگاه های بانکی.

با توجه به قابلیت های ذکر شده فوق، امروزه استفاده از این روش بسیار رایج شده است. تولید بند رخت فلزی در ایران در آینده رشد زیادی خواهد کرد.

پخش رخت پهن کن

پخش رخت پهن کن

رخت آویز پس از طی مراحل تولید و ساخت توسط واحد های پخش به نقاط مختلف کشور ارسال می شود. معمولا پخش رخت پهن کن به صورت رایگان انجام می شود. کارخانجات تولید کننده، به همراه آن، یک بسته گیره لباس نیز قرار می دهند. در واقع پخش کنندگان کالا به عنوان واسطه ای بین خریدار و فروشنده عمل می کنند. توزیع به موقع و سالم کالا به مقصد یکی از نکات مهم در این زمینه است. یکی از بهترین و مناسب ترین شیوه های پخش کالا روش مویرگی است که مزایای آن عبارت است از:

 1. حذف واسطه ها.
 2. تحویل هر چه سریع تر کالا به مشتری.
 3. کاهش قیمت تمام شده.
 4. افزایش مشتری.

انتخاب روش های توزیع کالا به شرکت تولید کننده و میزان فروش آن نیز بستگی دارد.

Call Now Buttonتماس بگیرید